نام کاربری ندارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

اسپیرولینا و خستگی مزمن

اسپیرولینا و خستگی مزمن

download (3)
خستگی مزمن به خستگی عمومی بدن اطلاق می‌شود که به مدت طولانی ادامه داشته باشد. این خستگی در تمام بدن گسترش پیدا کرده و باعث کاهش فعالیت بدنی و توان فرد می‌شود.

خستگی مزمن می‌تواند در اثر عوامل مختلفی ایجاد شود. کمبود انر‍ژی، کمبود ویتامین های گروه B، منیزیم،آهن و ..

جمع شدن سموم ناشی از آلودگی هوا در بدن، یکی دیگر از عوامل اصلی و مهم در بروز این بیماری است. افرادی که در شهرهای بزرگ و یا آلوده زندگی می کنند معمولا دچار این حالت می شوند.

علایم سندروم خستگی مزمن :
سردرد مداوم، احساس کسالت و خستگی، اختلال در حافظه و تمرکز، احساس درد در عضلات و مفاصل

اثز اسپیرولینا در کاهش علایم سندروم خستگی مزمن:
فرمول ultra food اسپیرولینا حاوی دوز مناسبی از پروتئین، اسیدهای چرب ضروری، پلی ساکارید، اسید گاما لینولئیک، ویتامین های گروه B و اسیدهای آمینه است. این منبع غنی از مواد مغذی می تواند به سوخت و ساز کلی بدن کمک و مسیرهای تولید انر‍ژی را فعال کند. اسپیرولینا بافعال کردن مسیرهای تولید انر‍ژی در بدن می توانددر کاهش علایم سندرم خستگی مزمن موثر باشد.
اسپیرولینا با اتصال به آلاینده هایی که از طریق تنفس وارد بدن شدند، سبب دفع این سموم از بدن شده و باعث شادابی و کاهش علایم خستگی می شود.
2013 © QSM - تمامی حقوق متعلق به اسپیرولینا می‌باشد - طراحی شده توسط: LearnPC & VIV
خرید vpn